Програмування Python та C++ 10+

Викладачі освітнього центру FivOne: Ігор Клименко та Тимофей Федорчук. Освітній центр FivOne створений на початку березня 2020 року. У основі всіх курсів FivOne закладені принципи мікронавчання, які найкраще засвоюються сучасними підлітками: теорія до 5-ти хвилин у поєднанні з практикою для опанування теорії. А головна мета курсів — закохати учнів у навчання, щоб вони любили та хотіли навчатись. Вже більше 70-ти тінейджерів успішно завершили курси і 99% з них залишили позитивні відгуки.
Це вступний курс з програмування мовою Python.

Ваша дитина дізнається основи Python, починаючи від інсталяції середовища програмування, і написання простих програм, а закінчимо обробкою помилок у коді учнів.
Також цей курс дає можливість зрозуміти принципи програмування на мові С++ та будь- якій іншій мові.На курсі ми навчимо основам алгоритмізації, програмування, написанню великої кількості власних програм. Застосовуючи отримані знання, учасники навчаться самостійно розробляти прості 2D ігри, використовуючи технологію Scratch і мову програмування C++.

Після успішного проходження даного курсу підліток матимете гарне розуміння основних принципів і службових слів у мові програмування Python та C++, його типів даних, основи роботи з класами, і найголовніше навчиться писати власні програми, які будуть розв'язувати буденні невеликі задачі.

Вартість: 2400 грн/8 занять
Розклад занять:
вул. Голосіївська 13 Г: Вівторок та четвер, 17:30 - 18:30
пн, ср - Web
вт, чт - Python + C++