Python 13+ у Львові

На даному курсі учні 7-9 класів зможуть опанувати Python – універсальну та просту мову програмування, яка використовується багатьма компаніями, найвідоміші з яких Yahoo та Google. Вона увійшла до трійки найпопулярніших мов програмування на 2020 рік.
Ця мова чудово підійде початківцям у програмуванні через ряд переваг:
  • У неї зручний і простий синтаксис, який не важко освоїти.
  • Python містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати складні програми, не витрачаючи при цьому багато часу.
  • Дизайн цієї мови вважається одним із найкращих.
  • У Python є допоміжні інструменти, які помітно прискорюють процес навчання.
На цьому курсі учні можуть створити складні об'єкти за допомогою Python, вивчать і зможуть використовувати найбільш актуальні фреймворки цієї мови програмування.
Вкінці курсу дітей поділять на групи, кожна з яких буде працювати над власним проектом на Python. Це не тільки допоможе дітям засвоїти здобуті теоретичні знання на практиці, а й допоможе відчути себе програмістом, який у команді працює над створенням нового продукту для замовника. Проект, який презентуватимуть діти на останньому занятті буде першою сходинкою на шляху до успішного майбутнього ваших дітей у сучасному цифровому світі.

Програмування на Python може стати вирішальним кроком у визначенні професії вашої дитини та допомогти отримати перспективну кар'єру розробника.

Вартість: 1920 грн/місяць

Розклад занять:
Вівторок та четвер, 17:45 -18:45

Львів, вул. Угорська 12Е