Web-розробка 13+ у Львові

На даному курсі учні 7-9 класів матимуть змогу освоїти одну з найпопулярніших мов програмування – JavaScript, яку використовують для створення веб-додатків та написання інтерактивних сценаріїв для веб-сайтів. Засвоєння курсу дозволяє зрозуміти інструменти HTML/CSS та навчить створювати власні веб-додатки, а також публікувати їх в інтернет середовищі. Крім того, що учні створять прості веб-сайти з переходами на кілька веб-сторінок, вони також освоять роботу в графічних редакторах.

На курсі ми робимо наголос на командній роботі, учні створюють веб-сайти у команді, розподіляючи ролі, як на справжньому IT проекті, що дасть їм чітке розуміння того, як відбувається робота над розробкою нового продукту. Діти мають змогу від початку до кінця побачити, навчитися та реалізувати власні ідеї, а також командно презентувати власний проект.

У результаті навчання у них буде власний перший проект, яким розпочнеться їх професійне портфоліо. Тим більше, вони уже матимуть змогу заробляти на отриманих знаннях, розробляючи прості веб-сайти.

Вартість: 1920 грн/місяць

Розклад занять:
Понеділок та середа, 17:45 -18:45,

Львів, вул. Угорська 12Е