Художня гімнастика 3+ у Львові

Викладачі:
Ленишин Вікторія Андріївна – майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, член збірної України з 2007 року по 2012 рік. Фіналістка Олімпійських Ігор у Лондоні 2012 р. (5 місце). Тренувалася під керівництвом Дерюгіної Альбіни Миколаївни, Дерюгіної Ірини Іванівни та Безсонової Вікторії Анатоліївни. Багаторазова чемпіонка України, міжнародних турнірів, срібний та бронзовий призер Етапів кубку світу.
Когут Марта Мирославівна – майстер спорту з художньої гімнастики. Багаторазова призерка чемпіонатів України та міжнародних турнірів.
Радомська Кристина Дмитрівна – кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики, багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних змагань. Закінчила Харківський національний педагогічний університет. Свою тренерську діяльність починала у рідному місті де організувала власний спортивний клуб, який успішно функціонує і на даний час. Стаж роботи тренером більше 7 років.
Пшеченко Анжеліка Олегівна – гімнастикою почала займатися в 7 років, отримала розряд кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики. Закінчила Львівський державний університет фізичної культури (факультет фізичного виховання) та Львівський державний університет внутрішніх справ(факультет психологія). Паралельно з навчанням вела тренерську діяльність на посаді тренера з художньої гімнастики пропрацювала у Львові більше 5 років. Також має досвід роботи за кордоном – рік пропрацювала в спортивному клубі "Miami gymnastics" (м .Маямі) і два роки в Італії (м.Альбенга).

Пропонуємо наступні групи:
  • Група початкового набору 3-6 років передбачає вивчення основ художньої гімнастики. Саме на цьому етапі тренувань закладається фундамент майбутніх спортсменок. Тривалість тренування 1 год. Найбільше уваги тренер приділяє фізичній підготовці дитини, розвитку гнучкості, пластичності, координаційних здібностей та почуття ритму. Юні спортсменки також вивчають основи акробатики та роботи із гімнастичними предметами. Заняття у цій групі в майбутньому передбачають участь дітей у змаганнях, як тільки вони будуть готові.
  • Оздоровча художня гімнастика для дітей віком від 7 років та старше. Заняття орієнтовані на гармонійний фізичний розвиток дитини, покращує поставу, дозволяє вдосконалити координаційні здібності, розвиває гнучкість та пластичність. *Дані заняття не передбачають участь вихованок у змаганнях, оскільки заняття носять оздоровчий характер із елементами художньої гімнастики, але є виключення для дуже старанних та цілеспрямованих діток, які хочуть займатися професійно, проте пізно почали займатися гімнастикою (після 6 років). Якщо тренер бачить, що дитина досягла необхідного рівня для переходу у професійну групу, то за її бажання вона переводиться у таку групу.
Вартість: 1000 гривень / місяць

Розклад занять:
3-6 років, понеділок та середа, 17.00-18.00 або 19.00-20.00, субота, 13.00-14.00 або 14.00-15.00
7+ понеділок та середа, 18.00-19.00, субота, 15.00-16.00

Львів, вул. Угорська 12Е