Фізика+IT 12+

Викладачі: Освітній центр FivOne створений на початку березня 2020 року. У основі всіх курсів FivOne закладені принципи мікронавчання, які найкраще засвоюються сучасними підлітками: теорія до 5-ти хвилин у поєднанні з практикою для опанування теорії. А головна мета курсів — закохати учнів у навчання, щоб вони любили та хотіли навчатись. Вже більше 70-ти тінейджерів успішно завершили дистанційні курси і 99% з них залишили позитивні відгуки.

Ментор курсу:
Едуард Квашин. Досвід викладання програмування для школярів - 4 роки. Автор декількох ІТ-проектів, які перемагали у наукових Всеукраїнських конкурсах. Учасник української команди з робототехніки "CyberPunks".

За 2,5 години щотижня, ваші діти зацікавляться новими темами фізики, проведуть декілька експериментів та досліджень у групах. Дізнаються те, що не поясняють на уроках фізики. А також відвідають практичне заняття на одну з популярних тем ІТ-галузі від її представника-експерта: про мови програмування, Великі дані, Машинне навчання, VR/AR/MR, Кіьербезпеку, Фінтех, 3D-друк, Блогінг та інші теми.
Кожне заняття побудоване так, щоб одразу застосовувати інформацію на практиці: у фізиці - через експерименти, у ІТ - через дослідження та практику.
У кожної групи буде ментор, який допоможе з розумінням кожної теми додатково, якщо у цьому виникне потреба. Також ментор стане другом для підлітка і допомагатиме на кожному занятті.
У разі пропуску заняття, воно буде доступне у записі і ваш підліток зможе його передивитись онлайн, а ментор допоможе освоїти матеріал та підтримає у навчанні.

Вартість: 2500/4 заняття
Розклад занять:
вул. Голосіївська 13Г: субота, 11:00-13:30