Театральна студія 6-9 років (Осокорки)

Викладачка: Яценко Лілія Андріївна
З 2018 року Актриса театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.
Закінчила КНУТКиТ ім.Карпенка-Карого.
Зіграла головну роль в х/ф «Чужа Молитва», так само має великий досвід роботи в телесеріалах.
З 2016 викладач акторської майстерності.
З 2020 року придумала і адаптувала найважливіші вправи і завдання з різних технік в особистий курс, які поєднала з технікою мови.

PANIYANA tаlant school - це сукупність напрямів позашкільної освіти, які містять в собі як творчі, так і спортивні секції. Головна філософія нашої школи: Кожен учень талановитий, кожен учень унікальний. Всі учні зможуть розкрити і знайти себе в нашому позашкільному форматі. Ми зберігаємо індивідуальність кожної дитини і розкриваємо її творчий та спортивний потенціал.

Акторська майстерність. - унікальна авторська програма, де зібрані найважливіші вправи з технік І.Чаббак, К.С.Станіславського, А.П.Чехова. - володіння сценічною українською/російською мовами(робота з дикцією, голосом) - зняття зажимів і блоків на сцені. - уміння володіти своїми емоціями і працювати ними. - знання «як проходити кастинги» - уміння говорити так, що б тебе чули і розуміли. -майстерність органічного існування на сцені.
Наприкінці року (два рази на рік) показ проробленої роботи. (Вистава, етюди, композиції) - також робота з камерою, (зняття своїх короткометражок)
Варість: 900 грн/4 заняття
Розклад:
6-8 по Пн 17:30-18:30 4 рази на місяць
9-10 Ср 17:30-18:30 4 рази на місяць

вул. Дніпровська набережна 14 Л