Бальні танці, спортивний клуб з 10 років

Викладачі: Федотов Максим: Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв. Повна вища освіта за спеціальністю "Хореографія". Балетмейстер бальної хореографії, викладач фахових дисциплін, артист. Професійний педагогічний стаж: 11 років. Протягом особистої танцювальної кар'єри брав участь у багатьох змаганнях. Кандидат у Майстри Спорту України. Чемпіон України, переможець відкритих чемпіонатів Австрії, Словенії, Чехії, Іспанії. Володар кубку Європи. Учасник шоу: «Танцюють всі», «Танці з зірками», «Х-фактор, балет», «Великі танці». Член суддівської колегії ВФТС при WDSF. (Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту) (World Dance Sport Federation)
Федотова Яна: Закінчила Харківський національний університет ім. Г. С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія», кваліфікація викладача сучасного бального танцю, балетмейстер, вчитель хореографії, магістр». Професійний педагогічний стаж: 11 років. Протягом особистої танцювальної кар'єри брала участь у багатьох змаганнях. Фіналіст та призер Всеукраїнських змагань з бальних танців. Учасниця шоу: «Танцюють всі», «Танці з зірками», «Х-фактор, балет» Член суддівської колегії ВФТС при WDSF. (Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту) (World Dance Sport Federation

PANIYANA tаlant school - це сукупність напрямів позашкільної освіти, які містять в собі як творчі, так і спортивні секції. Головна філософія нашої школи: Кожен учень талановитий, кожен учень унікальний. Всі учні зможуть розкрити і знайти себе в нашому позашкільному форматі. Ми зберігаємо індивідуальність кожної дитини і розкриваємо її творчий та спортивний потенціал.
Професійний танцювальний клуб LIGA-A Наша школа є офіційним членом ВФТС (Всеукраїнської Федерації Танцювального Спорту http://audsf.com.ua), яка співпрацює з міністерством молоді та спорту України, а також з міжнародною федерацією WDSF (World Dance Sport Federation).
На базі нашої школи ми готуємо дітей до спортивних подій, які проходять в Україні та Світі. За Вашим бажанням ми оформлюємо для дитини класифікаційні книжки, які свідчать про статус спортсмена і дають можливість заробляти бали, розряди, КМС та звання Майстра Спорту України. Ми пропонуємо дитині стати офіційним спортсменом у нашій танцювальній школі.

Спортивна група. До спортивної групи відносяться діти, які вже є спортсменами в танцювальному спорті або пройшли перший рік навчання. Також, всі охочі, хто займається або займався цим спортом.

Вартість: 1600 грн/8 занять
Група 6-8 років: Понеділок та п'ятниця, 17:45 - 18:45
Група 9+ років: Понеділок, середа, п'ятниця,19:00 - 20:00

Адреса: вул. Дніпровська набережна 14 Л