Робототехніка (Голосіїв)

Запрошуємо у дивовижний світ робототехніки! Тут ми будемо навчатись, досліджувати, створювати, тестувати, оживляти та експериментувати.
Програма побудована таким чином, щоб зацікавити дітей, покращити знання галузі науки, технологій і кодування.
У формі гри ми створюватимемо яскраві та цікаві моделі, які вмітимуть рухатись, видавати звуки, реагувати на зміни зовні.
У результаті ми матимемо, покращені навички алгоритмічного і логічного мислення, ерудиції, дрібної моторики, просторового сприйняття, творчих здібностей. Заняття з робототехніки допоможуть і в соціалізації, адже на уроках робототехніки діти часто працюють в команді.
Поки інші гратимуться з роботами, ваша дитина їх створюватиме з нуля і програмуватиме поведінку.

Навчання протягом першого року поділене на три блоки, кожен з яких має власну тематику, від якої залежать конструкції роботів та предмет дослідження.

Абстрактні коди та програми це складно та не цікаво для дітей. Але у професійному клубі робототехніки діти бачать, як «оживають» блоки коду. Вони можуть використовувати базові мови програмування, щоб маніпулювати роботами для переміщення і виконання різних дій. У міру зростання здібностей дитини, зростатиме і складність програмування робота.

В курсі «Робототехніка» дитина дізнається про поняття робот та робототехніка, познайомиться з основними механізмами – зубчастою, ремінною та черв'ячною передачами, з різноманітними датчиками, які можна додавати до робота. Кожен урок поєднує в собі теоретичну (знайомство з деталями та механізмом, принципами їх роботи, створення зв'язку з об'єктами реального світу), практичну (конструювання робота) та алгоритмічну (програмування робота) частин. Робототехнічні конструкції відрізняються від тих, що діти вивчають на уроках в школі КМДШ, але мають схожий функціонал. На заняттях розвиваємо дрібну моторику рук, алгоритмічне, інженерне мислення та креативність. Навчання відбувається з робототехнічним набором Lego WeDo 2.0. Викладач - Вікторія, вчитель інформатики та робототехніки КМДШ Осокорки, КМДШ WEEKEND.

Працює з дітьми від 5 років. Для конструювання та програмування використовую навчальні роботи з конструкторів Lego Education.

Вартість: 1200 грн\4 заняття

Розклад: Осокорки

· група робомайстри: пн 17:30-18:30

· група легоботи: чт 17:30-18:30

Адреса: Дніпровська набережна 14 Л
Для запису - 0978572905 Оксана, менеджер позашкільного формату КМДШ Голосіїво.