у Києві
З 25 по 30 грудня
Зимовий табір
для дітей від 5 до 13 років!
Ваше ім’я
Ваш E-mail
Ваш номер телефону
Щоб зекономити ваш час — відправте запит і ми розповімо всю
детальну інформацію про програму, умови, а також ціну.
Камера! Мотор! КМДШ!
Табір "HO-HO Production" шукає героїв найпопулярніших шоу до новорічних свят!
Обравши канікули в КМДШ Camps ви потрапите в епіцентр подій, покажете всім свою унікальність, отримаєте популярність та вибухові враження! Готові до феєрверку святкових вражень від КМДШ Camps?

ПРОГРАМА ТАБОРУ
День 1. Пекельна кухня
Учасники реаліті-шоу цього дня добудуть інгрідієнти та потрібні предмети для приготування смаколика у загадковому квесті "Сooking hunters". А потім на всіх чекає "Битва фартухів" — з того, що змогли здобути в квесті, учасники приготують свій кулінарний шедевр. Авжеж, в кінці журі оцінить кожну страву і нагородить переможців! Також цього дня на кемперів чекає "Знак якості" - дослідження продуктів з супермаркету, та столовий етикет англійською!
День 2. Руйнівники міфів
Цього дня кемпери розвіюватимуть міфи DIY - роликів: власноруч перевіримо, чи дійсно можна створити хайпові штуки з youtube роликів. З нашим досвідченим паном Максимом, дослідимо карколомні факти, які перевернуть ваше сприйняття речей через яскраві хімічні експерименти! А на робототехніці дізнаємося про роботів, що полегшують життя людини та самі спроектуємо цих помічників!
На кемперів чекає участь в шоу-програмі "Хто Кого?" за мотивами шоу "Хто зверху?". Ми визначимо, хто ж з кемперів спритніший: дівчатка чи хлопчики. А ще буде Dance Battle на танцювальному атракціоні та Tattoo-art zone, де кожен зможе прикрасити себе до "Pajama party"! На вечірці на кемперів чекають бої мякими іграшками, чемпіонський двобій подушками, гра sleep-walker та запальні танці!
День 3. Girls vs. guys
День 4. Форт боярд
Запрошуємо до спортивно-інтелектуальної квест-гри у стилі "Форт боярд". На нас чекає сторітелінг -мандрівка пригодницькими творами про виживання в екстремальних умовах та написання своєї історії, де кожен нафантазує, як буде діяти в запропонованих обставинах! А наприкінці дня ми подивимося захоплюючі пригоди у нашому кінотеатрі.
День 5. Як дві краплі
День за мотивами «ШОУМАSТГОУОН» — перевтілюємо себе в обрану зірку. Також ми навчимося танців у стилі Леді Гаги, Фредді Меркюрі та Елвіса Преслі. І ще ми побудемо папарацці: знайдемо, впізнаємо та сфотографуємо зірку. Завершує день кінотеатр з фільмом для дітей.
На кемперів чекає участь в театральних перфоменсах та танцях, а також святкова церемонія вручення найпрестижнішої нагороди нашого кемпу "Шкарпетка Санти" та номінації "Camp.Найкрутіші " де ми відзначимо всі таланти нашого табору! А переможці дадуть своє перше зіркове інтерв'ю!
День 6. Xmas Show
  • для батьків, які турбуються про всебічний розвиток своїх дітей;
  • для батьків, які хочуть щоб діти корисно проводили канікули БЕЗ ГАДЖЕТІВ;
  • для батьків, які шукають місце для соціалізації дитини;
  • для дітей, які люблять ІГРИ, ВИНАХОДИ, МИСТЕЦТВО, НАУКУ тощо;
  • для дітей, яким цікаво все на світі.
Яким був наш літній табір
Для кого буде корисний цей табір і чому?

Відправте запит
і ми розповімо детальну інформацію про програми, умови, а також ціну.


Переваги участі у зимовому таборі
Розвиток комунікативних навиків
з англійської мови та обмін міжкультурним досвідом;
Розвиток креативності
та лідерських якостей. Розкриття сильних сторін та творчого потенціалу дитини;
Робота в команді
та спілкування з однолітками та наставниками;
Досвід втілення
власних творчих та бізнес-проектів. Командні завдання, квести, ігри на взаємодію.
Вiдгуки батькiв

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ ДО ТАБОРУ
Ваше ім'я
Ваш e-mail
Ваш номер телефону
Керівник проекту "КМДШ.Табори"
та
"Школа вихідного дня".
Менеджер проекту "КМДШ.Табори"
та "Школа вихідного дня".
АЛЬОНА ПЛИС
ЛЮДМИЛА ШТЕНФЕЛЬД
Наша команда організаторів
«Протягом проведеного часу у таборі ми вчитимемося брати відповідальність за свої рішення, візуалізовувати свою мету, визначати пріоритети, а також працювати у команді.»
«Найголовніше в нашій роботі — це індивідуальний підхід, щира турбота про дітей, а також якість і гарантії для батьків.»
Креативна Міжнародна Дитяча Школа
Школа, яка вчить думати креативно, критично, самостійно та вільно. Наші учні вміють вирішувати складні завдання, нести відповідальність за свої рішення та бути готовими до викликів сучасного світу.

Ми дотримуємось індивідуального підходу до кожної дитини, відносимося з розумінням до її особистих потреб, здібностей, ритму навчання та власних побажань. Педагоги постійно навчаються новому та розробляють нові методики і підходи, а також знаходять діалог не тільки з дітьми, а й з батьками.
Мiсце проведення
табору
м. Київ, м. Голосіївська, вул. Голосіївська 13 Г

Додаткова інформація за тел:
0800 330 810

info@kmds.kiev.ua

*заповнюючи форму, я надаю згоду на інформування мене про події школи у вигляді електронних листів

Made on
Tilda